כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט
בניית אתר אינטרנט

על טעויות מהם יש להימנע בעת בניית אתר אינטרנט

אז הגעתם להחלטה עסקית חשובה – אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט תדמיתי לעסק שלכם. חשוב שתדעו שבניית אתר לעסק שלכם יכולה להגדיל את החשיפה אליה תזכו בקרב הציבור הרחב. בשביל שהחשיפה שהאתר יביא לכם תהיה חיובית ולא שלילית חשוב להימנע ממספר טעויות בעת בניית האתר. הטעויות מהן יש להימנע כוללות בין השאר העתקה של תוכן מכל סוג שהוא מאתרים אחרים. עוד חשוב להימנע מבנייה של אתר שהוא משעמם – אתר שהוא שבלוני ואין בו ייחוד. אחת הטעויות הגדולות ביותר בתחום של בניית אתר אינטרנט היא בנייה של אתר שהתוכן בו דליל ושאין בו תחושה של עניין. כאשר אתם בונים אתר כדאי לכם קודם כל לחשוב – מה המטרה של האתר? האם המטרה היא להשיג עוד לקוחות? האם האתר הוא כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם? או האם בעתיד תרצו למכור דרך האתר את המוצרים שלכם? כל תשובה תשפיע על האופי של האתר שיהיה לכם.

למה חשוב לאפיין את האתר לפני שבונים אותו?

אחת הפעולות החשובות ביותר שצריך לעשות כאשר בונים אתר היא לאפיין אותו. אפיון האתר נועד למקד אותו. כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו צריכים לדעת מיהו קהל היעד שאנחנו רוצים למשוך אליו. אתר שהמטרה שלו היא לפנות לאנשים בני עשרים יהיה אתר בעל תוכן שונה מאשר אתר שנועד לפנות לאנשים בני שישים. אפיון של קהל היעד של האתר שלנו זה צעד חשוב מאוד. חלק חשוב נוסף באפיון האתר הוא הבחירה של איך אנחנו רוצים למתג את העסק שלנו. כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו צריכים לדעת למתג אותו לפי התדמית העסקית שאנחנו רוצים. בניית אתר אינטרנט דורשת תכנון רב וככל שנדע יותר על אופי האתר שאנחנו רוצים כך הבנייה שלו תהיה איכותית יותר.

האם חשוב להתאים את האתר למנוע החיפוש של גוגל?

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו בעת בניית אתר אינטרנט היא ההתאמה של התוכן באתר למנוע החיפוש של גוגל. כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו עושים זאת במטרה שכמה שיותר גולשים יכנסו אליו. קידום האתר בגוגל הוא מה שיהפוך אותו לאתר שיש בו תנועה גדולה מאוד של גולשים. כאשר בונים אתר צריך לשים לב במיוחד לבחירה של הכותרות של העמודים בו ולבחירה של מילות המפתח בהם הוא יקודם. התאמה של מילות המפתח בהם האתר יקודם לתחום העיסוק שלכם תוכל להבטיח את הקידום של האתר. באופן זה יגבר הסיכוי שהגולשים באתר שלכם יהפכו להיות לקוחות ממשיים של בית העסק שלכם. פעולה נוספת שחשוב לעשות היא לערוך מחקר אודות האתרים של המתחרים שלכם ולהתאים את האתר שלכם למקובל בשוק.