כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

בניית אתרים בחיפה


10 יולי, 2016

 

 בניית אתרם בחיפה

ענף בניית האתרים בישראל צובר תאוצה ועסקים מכל התחומים והמגזרים נחושים ליצור לעצמם ייצוג הולם בעולם הווירטואלי. נוכחות אפקטיבית ברשת שתהפוך את תעבורת הגלישה באינטרנט לכדי מתכון ליצירת לקוחות. ניתן כיום למצוא חברות בניית אתרים בכל רחבי הארץ ובמאמר זה נעסוק ביתרונות שעומדים מאחורי התקשרות עם חברה באזור הגיאוגרפי של העסק. לשם הדוגמה נשתמש בחברת בניית אתרים בחיפה ונענה על כמה שאלות נפוצות. קדימה!

למה חברת בניית אתרים בחיפה אם הכל באינטרנט?

לקוחות רבים סבורים, במידה רבה של צדק, שחברת בניית אתרים יכולה לפעול מכל מקום. "עובדים היום באמצעות הרשת ובעזרת מיילים", חושב לעצמו בעל העסק המצוי. ובכן, למרות שיש בכך אמת, כדאי לשקול לעבוד עם חברה שנמצאת בסמוך. לדוגמה, אם יש לכם עסק באזור הכרמל, חברת בניית אתרים בחיפה תוכל להיות זמינה עבורכם בקלות עם פגישות פרונטאליות ועדכונים שוטפים. בניית אתר אינטרנט היא פרויקט שככל שהמעורבות של העסק בהתקדמותו גדולה יותר, כך לוחות הזמנים מתקצרים והתוצאה הסופית טובה בהתאמה.

אילו מפגשים נערכים מול אנשי החברה המפתחת?

בבניית אתר לוקחים חלק אנשי מקצוע שונים כגון מאפיינים, מעצבים, מפתחים, אנשי תוכן, צלמים, מנהלי פרויקטים, אנשי שיווק ועוד. למרות שניתן לנהל את ההתקשרות מול אנשי המקצוע דרך המייל, תמיד טוב ויעיל להיפגש. במיוחד אם מדובר על נושאים מהותיים כמו תוכן או עיצוב. עסק חיפאי אשר יבחר להקים אתר עם חברה מקומית יהיה זמין לטובת התהליך מתחילתו ועד סופו. נציגיו יוכלו פשוט "לקפוץ" לבקר במשרדי החברה המפתחת ולערוך פגישות ישירות. פגישות שיקדמו את הפרויקט במהירות ויסייעו לפצח אתגרים.

האם חשבתם על היום שאחרי?

אתר אינטרנט דורש תחזוקה שוטפת גם כשהוא נבנה על ידי חברה מקצועית. התמיכה יכולה להיות סטנדרטית לגבי שינויים קטנים או להתכתב עם צמיחת העסק והתאמת האתר להיקף העבודה (לרוב, היקף עבודה שגדל כתוצאה ברורה מהפעילות המקוונת). אם העסק ממוקם בחיפה והחברה שפיתחה את האתר נמצאת אף היא באזור, כל שינוי או בקשה מקבלים מיד מענה. בעל העסק יכול לקבוע פגישות תקופתיות עם חברת הבנייה של האתר על מנת לקבל דיווחים לגבי פיתוחים ו/או שדרוגים אופציונאליים.

האם חברת בניית אתרים בחיפה מוגבלת לאזור חיפה בלבד?

בעולם גלובלי ואינטרנטי חברה לבניית אתרים יכולה לספק שירותים מצוינים גם ללקוחות אשר מרוחקים ממנה אלפי ק"מ. במיוחד בישראל שבה המרחקים מצטמצמים לאור קיומם של אמצעי תחבורה חדישים כמו הרכבת וכביש 6. חברת בניית אתרים בחיפה זמינה ללקוחות מאילת וחברה מאילת יכולה לשרת לקוחות שנמצאים הרחק בקרית שמונה. אולם, ברור שהשירות קרוב יותר כאשר העסק וחברת בניית האתר נמצאים באותו אזור. אמנם חברת בניית אתרים בחיפה לא עובדת בחיפה בלבד, אך כאשר קיימת קורלציה בין העסק והחברה המפתחת מבחינת מיקום הרי שהקשר העסקי קרוב ואישי יותר.

האם חברה לבניית אתרים באזור הגיאוגרפי של העסק טובה גם מבחינת לקוחות?

חברות לבניית אתרים הן בראש ובראשונה עסק לכשעצמן. בדיוק כמו שעסק תל אביבי מכיר טוב יותר את הלקוחות התל אביביים, כך חברת בניית אתרים בחיפה יודעת לדבר בשפה החיפאית. היות שאתר אינטרנט הוא כלי שיווקי שמכוון לקהלי יעד ספציפיים, אם העסק מתמקד בלקוחות מהאזור אזי חברה לפיתוח אתרים תוכל למקד את התכנים והעיצוב לאופי המקומי. מדובר בפרמטרים חשובים שיכולים לשפר את ההתממשקות של האתר עם הגולשים והתמורה שלו לעסק בטווח הקצר והארוך.

לא חובה אבל זכות

כשעסק מחליט על הקמת אתר אינטרנט הפניה לחברה באזור גיאוגרפי קרוב היא החלטה נבונה. אמנם ניתן לקבל שירותים מצוינים ואיכותיים גם מחברות בניית אתרים שאינן נמצאות במרחק נגיעה, אך אין ספק שהיתרונות עשויים לעלות על החסרונות. אם נסיים עם הדוגמה המרכזית שלנו במאמר זה, עסק חיפאי זקוק לחברת בניית אתרים בחיפה. כן, ממש כך. 

חפש מאמרים טכניים
נושא

תאריך

מילות מפתח