כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

חמישה טיפים על בניית אתרים מוצלחת


24 יולי, 2016

1)      תכנון, תכנון ושוב תכנון

בניית אתרים אינה דבר של מה בכך, לא ניגשים מאפס לבנות את האתר אלא יש צורך בתהליך סדור ומובנה לצורך הבנייה. אחת ההמלצות הטובות ביותר לבנייה היא באמצעות הכנה של עץ אתר, תרשים המתאר במדוייק כל קטגוריה ודף באתר ומראה היכן כל קטגוריה כזו תשב. ככל שהתרשים יהיה יותר מדוייק כך הבנייה תהיה קלה יותר בהמשך ותחסוך לנו זמן רב. תכנון נכון של בניית אתרים יחסוך לנו זמן רב וכידוע זמן שווה כסף.

2)      בחירה בקונספט עיצובי והיצמדות אליו

בתי עסק רבים ממתגים את עצמם בצורה מסוימת אך לא דואגים כי המיתוג יופיע לכל אורך הדרך עם העסק. כך לדוגמא על חולצות העובדים מופיע שם אחר לגמרי מזה המתנוסס על גבי החנות וכך הלאה. מדובר בטעות הרסנית שמנתקת את הלקוח מהמותג ומבית העסק. בניית אתרים אינה שונה במובן זה שאנו צריכים להקפיד לבנות מותג אשר ילך עם האתר לכל אורך הדרך וישרת אותנו נאמנה. הקונספט העיצובי צריך להיות זהה בכל האתר וללכת לאורך כל הדרך עם האתר ובנייתו.

3)      שקיפות – להראות מי אתם ומה אתם

דבר נוסף שחשוב מאוד להקפיד עליו כאשר אנו מדברים על בניית אתרים הוא עניין השקיפות. ברגע שיראו מי עומד מאחורי האתר ומי המפעילים שלו לקהל היעד שלכם יהיה הרבה יותר קל להתחבר אליכם וכך אתם תרוויחו תנועה גדולה יותר באתר מה שכמובן מהווה את המטרה העיקרית של האתר שלכם. כמובן שלו אתם אתר שמעוניין למכור משהו הרי שתנועה גדולה יותר באתר תתבטא גם במכירות גדולות יותר וכך המסקנה הסופית היא כי שקיפות שווה כסף רב יותר ואת זה אל תשכחו.

4)      בחירת אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה

לבנות אתר זה לא דבר של מה בכך לא כל אחד יכול לעשות זאת ופעמים רבות איש מקצוע גרוע יכול לגרום לנזק עצום לכם ולאתר שלכם והדבר יתבטא בהפסד ממון ניכר. בכדי להימנע מכך אנו עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, הן בתכנות הן בעיצוב והן בקידום, ונותנים ללקוח לבחור בקו הרצוי לו שאיתו אנו נצמדים. לצד זאת היחס הוא גורם חשוב בעבודה על האתר. חשוב שאיש המקצוע העובד עם הלקוח יהיה נעים הליכות ויתייחס בכבוד ללקוחותיו. בחירה באיש מקצוע טוב היא המפתח לעבודה טובה ולאתר מרשים ויפה שיצא בסוף התהליך.

5)      לא להתפשר על התוכן שלכם

התוכן הוא המלך של המאה ה-21 בכך אין ספק והדבר נכון גם כאשר אנו מדברים על אתרים באינטרנט. ככל שהתוכן יהיה מעניין יותר, נגיש יותר ויפה יותר כך הקהל יתחבר יותר אלינו ואל מה שאנו מנסים לשדר. כאשר אנו כותבים את התוכן לאתר שלך חשוב מאוד שנחשוב מי הם הלקוחות שלנו ונתאים את התוכן ללקוחות אלו. זה דבר אחד שיהיה לנו תוכן יפה שאינו מותאם ללקוחות וזה דבר אחר לגמרי שהתוכן יהיה גם יפה וגם מותאם ללקוחות.

בניית אתר אינה דבר של מה בכך ועלינו לזכור זאת כאשר אנו ניגשים לביצוע המלאכה. היצמדות לטיפים שהוזכרו כאן הוא מתכון בטוח שחובה עלינו להקפיד עליו כדי שיצא לכם אתר ברמה הגבוהה ביותר ובצורה הטובה ביותר.

 

בניית אתרים

חפש מאמרים טכניים
נושא

תאריך

מילות מפתח