כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

בניית אתרים - כך תעשו זאת נכון


8 ספטמבר, 2016


בימינו כל דבר שאנו מחפשים או רוצים לדעת נמצא רק במרחק של קליק על העכבר או חיפוש במנוע החיפוש, כך שאין דבר חשוב יותר בעידן המקוון הזה מייצוג נכון, יעיל ומדויק של העסק שלכם באינטרנט.

בין אם אתם עסק גדול וותיק או רק בתחילת דרככם, אתר אינטרנט ייתן לכם חשיפה גדולה יותר באופן קבוע ויהווה ערוץ תקשורת עם לקוחות קיימים וחדשים.

ישנם דברים חשובים שכדאי לדעת ולקחת בחשבון לפני שאתם מחליטים להקים אתר אינטרנט ומאמר זה ינסה לעזור לכם להתמקד בנושאים אלו.

אם אתם חברה או עסק ותיק, או אולי חדשים ואפילו אם יש לכם רק רעיון, בוודאי אתם יודעים שבימינו קשה עד בלתי אפשרי לשרוד ללא נוכחות ברשת. המבחר הרב, תחרות המחירים ובעיקר התחרות על תשומת לב הצרכנים הם אלו שמכתיבים את הקיום וההצלחה.

בדומה לכל תחום, גם כאשר מדובר בבניית אתרים במידה ואין לכם נסיון או ידע בנושא זה, מומלץ לפנות לחברה המתמחה בכך. זהו תחום רחב וניתן למצוא טווחי מחירים שונים, אך אל תטעו, לרוב יש הבדל גדול בין התוצאות שתקבלו אם תחפשו לחסוך על נושא זה.

 

תהליך נכון של בניית אתר


כאשר מדובר על תחום בניית אתרים באינטרנט ישנם כמה דברים שחשוב שתדעו ותגדירו מראש:

 * הגדירו מהן מטרות הקמת אתר האינטרנט: חשיפה לקהל רחב יותר? הפגנת מקצועיות בתחום בו אתם עוסקים? גיוס לקוחות חדשים? ככל שתהיו יותר ממוקדים תצליחו להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם.

 * ישנן אפשרויות רבות ופלטפורמות שונות ליצור בהן את האתר, בידקו מול החברה באילו הן משתמשות ובקשו לראות דוגמאות של אתרים שנבנו על ידם.

 * הפנו לנושא זה את תשומת הלב המירבית והיו מעורבים ככל הניתן בתהליך. כדי לשדר את המסר הנכון ולהעביר את אופי העסק שלכם יש צורך בהיכרות והבנה הדדית, לכן חשוב שלא תתנו יד חופשית או תפילו את האחריות על בוני האתר רק בגלל שאתם "לא מבינים בזה", "סומכים" או "אין לכם זמן להתעסק בזה".

ההבדל בין אתר אינטרנט מוצלח לבין בזבוז מיותר של כסף שלא מביא לתוצאות הוא גדול מאוד ואתר לא מקצועי, בעל תקלות רבות או לא רלוונטי לא רק יגרום לכם הפסד כספי, אלא עלול גם לפגוע במוניטין שלכם ברשת ובהמשך גם מחוץ לרשת.


בניית אתר בהתאם למגמות עולמיות


נושאים נוספים שכדאי לחשוב עליהם בתחום בניית אתרים הם קהל היעד, עדכון תוכן האתר וגלישה ממכשירי סלולאר וטאבלטים.

הטכנולוגיה והגלובליזציה מתקדמות בצעדי ענק ובמידה וקהל לקוחותיכם הוא לא רק מישראל, או שאתם מכוונים לשוק הבינלאומי הכרחי להתאים את האתר למספר שפות בהתאם לקהל לקוחותיכם.

דגש חשוב נוסף הוא התוכן שיכיל האתר שלכם ומתי וכיצד אתם תרצו לעדכן או להוסיף תכנים לאתר. נקודה אחרונה וחשובה מאוד היא נושא הגלישה לאתרי אינטרנט דרך סמארטפונים ומכשירי טאבלט שהפכה נפוצה מאוד ואחוז הגלישה באופן זה רק הולך ועולה, לכן חשוב מאוד לא להזניח וליצור התאמה באתרכם ולאפשר גלישה נוחה גם דרך מכשירים ניידים.

 בניית אתרים היא הדרך המודרנית לעצב את הנוכחות והבולטות שלכם באינטרנט ויש להתייחס לתחום זה באותה הרצינות כפי שהייתם מתייחסים לשיקולי בניה של אדריכל הבונה את העסק שלכם, במידה ותבנו יסודות רעועים, המבנה כולו יתמוטט.

חפש מאמרים טכניים
נושא

תאריך

מילות מפתח