כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

אפיון אתר - החלק החשוב ביותר בבניית אתר ובקידומו


2 אוקטובר, 2016

כאשר אנחנו מעוניינים לשווק את העסק שלנו באינטרנט הצעד המתבקש שעלינו לעשות הוא לבנות אתר אינטרנט תדמיתי לעסק שלנו. בניית אתר וקידומו ברשתות החברתיות וגוגל יכולה להגדיל את החשיפה אליה העסק שלנו זוכה בקרב הציבור הרחב. הגדלת החשיפה לה העסק שלנו יזכה, לא בהכרח תשפר את מחזור העסקים שלנו. לכן, חשוב לאפיין את האתר ואת הקהל אליו הוא אמור לפנות מאחר וכך החשיפה לה נזכה תהיה מותאמת ותביא לגידול בהכנסות שלנו. לפיכך, בכל מה שקשור לבניית אתר ולקידום אתר האפיון הוא התהליך החשוב ביותר בבנייה. תהליך אפיון אתר יכול לאפשר לנו לבנות אתר שיהיה מותאם באופן אישי לקהל הלקוחות שאנחנו רוצים למשוך.

למה חשוב לאפיין את קהל היעד אליו העסק שלנו פונה?

חשוב מאוד להשקיע בתהליך של אפיון אתר כי תהליך זה יאפשר לנו למקד את השיווק שלנו כלפי קהל ייחודי. כאשר יש לנו מוצר חדש או שירות חדש חשוב מאוד לדעת מיהו קהל היעד אליו אנחנו פונים. כך למשל חנות בגדים צריכה להחליט האם קהל היעד שלה הוא נערות בנות 15 או נשים בנות 50. באופן דומה עורך דין צריך לחשוב מהו סוג התיקים שהוא רוצה לעבוד עליהם ולפי זה לאפיין את האתר שלו. כך למשל עורך דין שרוצה לעסוק בעיקר בדיני משפחה יאפיין את האתר שלו ויבנה את האתר שלו באופן שונה מאשר עורך דין שרוצה לעסוק בעיקר בדין פלילי או בדיני תעבורה.

איך אפיון של תדמית האתר שלנו תאפשר לקדם אותו טוב יותר?

אפיון של תדמית האתר שלנו תאפשר לנו לקדם את האתר באופן טוב יותר. אפיון אתר כולל אפיון של כל דפי התוכן ושל כל התוכן הגרפי שיש באתר. כאשר מקדמים אתר בגוגל צריך לאפיין את סוג הלקוחות שאנחנו רוצים למשוך לעסק שלנו. כל פרט באפיון האתר מבחירת מילות המפתח ועד בניית ההיררכיה של הדפים בו תשפיע על האופן בו הלקוחות ייצרו עמנו קשר. כאשר מאפיינים אתר חשוב לאפיין את הפסיכולוגיה של הגולש הממוצע בו. עלינו לבנות את האתר שלנו כך שהוא יתאים באופן מושלם לאופי הצרכני של הלקוח. כך למשל עלינו לדעת מה מעניין את הלקוחות שלנו ולפי זה להתאים את התוכן באתר.

מה הליך אפיון אתר כולל?

הליך אפיון אתר כולל אפיון של קהל היעד של האתר. לאחר שקבענו לאיזה חלק באוכלוסייה אנחנו רוצים שהאתר יפנה אנחנו צריכים לבנות את האתר כך שהוא יתאים לתחום העניין של אותו חלק ולדפוס הגלישה והחשיבה שלו. אנחנו יכולים לשפר את האפיון של האתר על ידי שנאפיין את המטרה הסופית שאנחנו רוצים להשיג ממנו. אנחנו צריכים להחליט האם המטרה שלנו מהאתר היא לגרום לאנשים לקנות דרך האינטרנט את השירותים שלנו או האם אנחנו רוצים שהגולש יצור אתנו קשר דרך הטלפון.

למה חשוב לאפיין לא רק את האתר שלנו אלא גם את המתחרים ואת השוק?

כאשר אנחנו עוסקים בפעילות של אפיון אתר חשוב לאפיין לא רק את האתר שלנו אלא גם את המתחרים ואת השוק באופן כללי. כך למשל עורכי דין שבונים אתר יאפיינו את האתר שלהם בין השאר לפי הדרך בה האתרים של המתחרים שלהם בנויים. המטרה היא לבנות אתר שמדבר באותה השפה של המתחרים שלנו אך מציע לעומתם ייחוד וערך מוסף למי שבוחר לגלוש בו.

 

חפש מאמרים טכניים
נושא

תאריך

מילות מפתח