כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

ניהול תוכן

ניהול תוכן
ניהול תוכן

האינטרנט הוא נחלת הכלל והשוק המקוון היום תחרותי מתמיד. מדי יום, עולים לרשת מאות אלפי אתרי אינטרנט חדשים כשלכולם אותה המטרה - למשוך אליהם את הגולשים, לזכות בפניות מלקוחות פוטנציאליים או מפרסמים וכך לשלשל לכיסם סכום כסף אטרקטיבי.

למה כדאי לשקול ניהול תוכן קבוע?

מדוע אתרים מסוימים זוכים להצלחה בעוד שאחרים – נשכחים? אולי תופתעו לגלות שהצלחה לא תלויה בהכרח בעיצוב גרפי מושך, אופן הכתיבה או כלים טכנולוגיים מתקדמים. פעמים רבות, הצלחה או כשלון קשורים באופן ישיר לדרך בה מנוהלים התכנים באתר והזמן שמוקדש לשיפור והגדלת התוכן הקיים.
 

בכדי להבטיח לאתר שלכם יתרון על פני המתחרים, חשוב להזין לתוכו עדכונים קבועים, שתכיפותם משתנה בהתאם לצורך וליעדים. תדירות העדכונים – בעיקר בדף הבית – משפיעה על תכיפות ביקוריהם של רובוטים ממנועי חיפוש (בעיקר גוגל) באתר ואלה סורקים את המידע ומדרגים אותו לפי רלוונטיות. גם גולשים חוזרים ומבקרים בו כי הם מזהים תכנים רלוונטיים ומעניינים.

אתרי תוכן שמדגימים את העיקרון בצורה הטובה ביותר הם אתרי החדשות וואלה!, ynet ודומיהם.
 

ניהול תוכן להצלחה

כעת שאלו את עצמכם בכנות - כמה שעות ביום אתם מקדישים לאתר שלכם? האם אתם יודעים בדיוק מה מעניין את המבקרים באתר וימשוך אותם לבקר בו שוב? האם יש לכם זמן ומשאבים ליצור תוכן מקורי ואיכותי בתדירות גבוהה?

לרוב האנשים - גם המחויבים ביותר - אין זמן לבצע ניהול תוכן בצורה שוטפת וקבועה באתר. כדי שתוכלו לדאוג לאינטרסים שלכם בראש שקט - כתום מעמידה לשירותכם שירותי ניהול תוכן בעברית ובאנגלית, אשר מבוצעים על-ידי מנהלי תוכן מנוסים.

נספק לכם מענה אישי ונעבוד מולכם בניהול שוטף של התכנים: עדכוני חדשות, גלריות תמונות מאירועים, הודעות לעיתונות, מבצעים, פרויקטים חדשים, מאמרים, פרסומים במדיה ועוד. 

יחד, בשיתוף פעולה עמכם, נגדיר את מטרות ניהול התכנים באתר, נמצא מקורות מידע חדשים ונחקור כיוונים אפשריים לניצול אופטימלי של כל המשאבים העומדים לרשותכם: האם אתם מצלמים את אירועי החברה שלכם באופן קבוע? האם אתם מעדכנים באתר פרויקטים חדשים שאתם מעורבים בהם? תשמחו לגלות שמרבית הכלים כבר נמצאים בידיים שלכם ואתם רק זקוקים להכוונה.
 

שירותים מקצועיים של ניהול תוכן וכתיבת תוכן מקורי

ניהול תוכן באתר מתבצע על בסיס חודשי קבוע או בהזמנת חבילה של שעות שירות. שעות שירות יכולות לשמש אתכם גם לשירותי תכנת או מעצב, בהתאם לצורך.

למחפשים פתרון מתקדם יותר, כתום מציעה גם שירותי כתיבת תוכן מקורי בעברית ובאנגלית, לעיבוי התוכן באתר וחיזוק שלו מול מנועי חיפוש.

יחד, נדאג שהאתר שלכם יהווה דוגמה מלהיבה לשיווק נכון, עדכני ופרודוקטיבי ברשת כיום. 


לפרטים נוספים על שירותי ניהול תוכן - צרו עמנו קשר »

למידע על שירותי כתיבת תוכן מקורי - לחצו כאן »