כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן
כתיבת תוכן

מזל טוב! החלטתם להקים אתר חדש או לשדרג אתר קיים. אתם כבר מדמיינים את התמונות הצבעוניות בדף הבית, מפנטזים על פניות מגולשים ומחמאות מלקוחות ואולי אפילו חשבתם על סלוגן קליט ושנון, אבל... מה יהיה כתוב בו, בעצם?

"כתיבת תוכן לאינטרנט" - יש חיה כזאת?

רבים מגלים שלמרות החזון, המוטיבציה והתמונות המושכות - הם אובדי עצות מול התהליך של כתיבת תוכן לאתר. מאיפה מתחילים? איך מציגים את החברה או המוצר בצורה נכונה? האם צריך לכתוב בצורה שיווקית – ובמה כתיבה כזו שונה מטקסטים רגילים שאפשר לכתוב לבד בבית? מה צריך לכלול הטקסט בדף הבית והאם הוא חשוב יותר משאר הטקסטים באתר? איך כותבים בצורה מותאמת לאינטרנט - אינפורמטיבית, אך קלילה ועניינית? איך מושכים את הגולש באמצעות משהו כל כך טריוויאלי, ועם זאת כל כך מהתל, כמו מילים? 

אסור לזלזל בתכנים המילוליים – הם אבן השתייה עליה מושתת האתר כולו – גם עבור רובוטים ממנועי חיפוש כמו גוגל.

לכן, האמת הפשוטה היא שכתיבת תוכן מדויק לאתר אינטרנט מצריכה איש מקצוע מיומן. האינטרנט הוא עולם דינמי ותכנים שפעלו לטובתכם לפני חמש שנים כנראה זקוקים לשדרוג היום. הגולש הממוצע הוא מתוחכם, בקיא ובעיקר חסר סבלנות, לכן המילים שלכם צריכות למשוך אותו מהרגע הראשון ולהשאיר אותו באתר. לא אחת מומלץ לבחור בכותב תוכן מקצועי שייצג נאמנה את האינטרסים והשיקולים שחשובים לכם, תוך התחשבות והבנה של הנעשה ברשת.

 

כתיבת תוכן מקורי בכתום

לכתום כותבי תוכן מנוסים בכתיבה שיווקית איכותית – מוכוונת ספציפית לעולם האינטרנט! אנו מספקים שירותי כתיבת תוכן מקורי בשפות עברית ואנגלית, ברמה גבוהה - ייעודי גם לקהל דובר שפות בחו"ל. 

בין אם אתם עומדים בראש מפעל כימיקלים, מוסד להשכלה גבוהה, פותחים עסק קטן או מנהלים עמותה - כותבי התכנים של כתום ישמחו לחלוק עמכם את עולם הידע שלנו ולהשלים את חתיכת הפאזל החמקמקה.

יחד, נעלה רעיונות מותאמים לחזון שלכם, נחשוב על דרכים להציג מחדש את המידע הקיים ברשותכם בנוגע למטרה לשמה קם האתר, ונדאג שגלישה בו תהיה חוויה מעשירה ומגרה.

גם אם אתם בטוחים שניתן הדין בנוגע למידע באתר - כותבי התוכן שלנו תמיד מוכנים ומזומנים לחשוב על כיוונים חדשים ומרעננים שימשכו קהל חדש. 

 

מתי ניתן להזמין שירות כתיבת תוכן?

לנוחותכם, ניתן להזמין כתיבת תוכן מקורי בכל שלב - כחלק מתהליך בניית האתר, לפני העלייה לאוויר או על בסיס קבוע לאורך תקופה קבועה מראש על מנת להעשיר את האתר במידע רלוונטי.

ישנה חשיבות נוספת לכתיבת תוכן לאורך זמן: הכתיבה יכולה להתבצע כחלק מתהליך קידום אתרים (SEO) בגוגל ומנועי חיפוש אחרים. כותבי התוכן המנוסים שלנו יניבו עבורכם תוצאות שתוכלו לראות בעיניים.

 

לפרטים נוספים על שירותי כתיבת תוכן מקורי – צרו עמנו קשר »

למידע על שירותי ניהול תוכן - לחצו כאן »