כתוֹם
אמנות, מוזיאונים תעשייה, מפעלים קליל - חלונות מעוצבים Novetide ICL Innovation ADT - Advanced Dicing Technologies CI Systems אפקון טכנולוגיות אפקון תעשיות פניציה תעשיות זכוכית שטוחה Phoenicia Armour-G בקרה גבע אוסטרליה Frutarom Nutralease Origanox גולן מוצרי פלסטיק - PEXGOL מגמא טכנולוגיות מגנטיות Ar-El Automatic & C.N.C. Machining ניחוחות Scents & Blends עוגן הזהר Glick Diamonds פארק תעשיות אדומים רזפול אילן את גביש סרמט ב.י.ע.ד שיווק ברזל בע"מ תפזול תעשיות כימיות Filtersafe IsraZion מכשור רפואי, ציוד רפואי תיירות בנייה, אדריכלות, נדל"ן עיצוב פנים, ריהוט מזון, משקאות איכות הסביבה ואנרגיה ירוקה הנדסה מוסדות מחקר, מכוני מחקר ביוטכנולוגיה, מחקר רפואי לימודים מחירונים, שמאות חברות בינלאומיות מערכות תקשורת היי-טק, מחשבים ישראל, יהדות - הסברה ומחקר ארגונים, עמותות ומלכ"רים קהילה, מגזר ציבורי עורכי דין, רואי חשבון תקשורת שיווקית, ייעוץ לייף סטייל, בריאות ויופי תחבורה, כלי רכב ואופניים קונסורציומים חיות מחמד ספורט וורדפרס
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

קליל - חלונות מעוצבים
קישור לאתר: קליל

 

על הפרויקט

את קליל תעשיות אין איש בארץ שלא מכיר. כמעט לכל אחד יש בבית לפחות חלון אחד או דלת מפרופיל של קליל. קליל נוסדה בשנת 1950 והפכה עד מהרה לחברה המובילה בתחומה בארץ. מוצרי החברה מיוצאים גם לחו"ל וכוללים היום לא רק חלונות אלומיניום מעוצבים אלא גם דלתות, אביזרים נלווים, תריסים ופתרונות הצללה אחרים, קירות מסך, פתרונות מיגון ועוד.

אתר קליל נבנה לראשונה על ידי כתום בשנת 2001 ומאז עבר "מתיחות פנים" בתקופות שונות. האתר הוא אתר תדמיתי אך כולל גם מאפיינים של כלי עבודה שיווקי. באתר ניתן למצוא לצד גלריות מרהיבות ותצוגת פרויקטים גם מידע על מתקינים מורשים ("קלילנים"), להתייעץ עם מומחי קליל בפורומים, להתרשם מאולמות התצוגה ועוד.

רוצים לראות עוד אתרים? דפדפו בתיק העבודות שלנו: