כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

AMS Automotive
קישור לאתר: AMS Automotive

 

על הפרויקט

AMS Automotive היא חברה אמריקאית שעוסקת בשיווק חלקי חילוף למכוניות ולמשאיות במגזר הפרטי ובמגזר העסקי ברחבי ארה"ב. אתר החברה הקודם הכיל מידע טקסטאלי בלבד וכ-15 דפים סרוקים בגוגל - פרט שלא תאם את חוסנה הכלכלי ואת טווח התפוצה שלה. לעומת זאת, באתר החדש שנבנה על ידי כתום קיימים למעלה מ-8,000 דפים סרוקים בגוגל, והיד עוד נטויה. איך עשינו את זה? עם קצת חשיבה יצירתית והרבה רצון טוב.

ל-AMS Automotive מאגר נתונים רחב שמכיל מידע על רכיבים וחלקים של כל יצרניות הרכב הפועלות בארה"ב, כ-150 בסך הכל. מידע זה נשמר קודם לכן במערכת פנימית של החברה אך לא היה זמין לגולשים. באתר החדש הוחלט להנגיש את המידע לגולשים, כך שהיום האתר מכיל מידע טכני מקיף אודות כל רכיב ורכיב, כחלק מקטלוג מוצרים ענק שמוצע ללקוחות החברה - החל מבלמים, דרך מצמדים וכלה בחלקים ייעודיים למשאיות כבדות. שינוי מהותי זה תורם לביסוס מעמדה של AMS כאוטוריטה בתחומה ומוסיף אלפי תוצאות חיפוש בגוגל לזכותה. 

נוסף על השינויים לעיצוב ולתוכן האתר, מפתח מערכות האינטראנט בכתום עמל על פיתוח מערכת פנימית שתשרת את החברה בפן הלוגיסטי. המערכת פועלת בסנכרון מלא עם מנגנון חיפוש החלקים המתקדם באתר, ומייעלת את תהליכי העבודה הפנימיים בחברה.

רוצים לראות עוד אתרים? דפדפו בתיק העבודות שלנו: