כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

The Truth About Israel - Take A Pen
קישור לאתר: Take A Pen

 

עמותת "קח עט לתדמית אמת של ישראל" (Take A Pen for the Truth About Israel) הוקמה בשנת 2001 על ידי מר אנדרה מוזס, כשכל מאמציו ומשאביו הפרטיים הופנו לטובת הסברה ישראלית ומלחמה של ממש על תדמיתה של ישראל בקהילה הבינלאומית. מאתר קטן פרי יוזמה פרטית שלחם לגלות את השקרים והעיוותים בתקשורת קמה לה מערכת הסברה משומנת היטב הפועלת ב- 19 שפות (האתר היחיד בכל כך הרבה שפות) בעזרת מתנדבים המאתרים חומרים בעיתונות המקומית בשפתם, כותבים מאמרים על העיוותים ושולחים מכתבים למערכת ולנבחרי ציבור ודמויות מפתח בדרישה לתקן את העיוותים.

לטובת העמותה נרשמו מספר הצלחות מרשימות הכוללות התנצלויות רשמיות של ערוצי תקשורת כמו CNN, BBC, עיתון הגארדיאן הבריטי ועוד. מר אנדרה מוזס היה גם אחד הראשונים לזעוק שהסרט הצרפתי, בו נראה הילד מוחמד אל-דורה נורה כביכול על ידי חיילי צה"ל, הוא מזוייף. בשיתוף פעולה עם Honest Reporting פעלה העמותה בכל העולם, ומר מוזס אף הגיע לבית המשפט בצרפת כדי לסקר את פסק הדין ההיסטורי שבו נקבע שהסרט אכן מזוייף. עיקר הפעילות של העמותה נעשתה על ידי הנעת הגולשים לכתוב מכתבים למערכת ולנבחרי ציבור. עם הזמן החליטה העמותה להתעדכן ולשדרג את אתר האינטרנט שלה, וחברת כתום נרתמה למשימה באהבה ובאמונה.

האתר החדש שנבנה עבור העמותה כולל כלים המסייעים בהסברה - מילון מונחים מורחב, כלי מאמרים וחדשות מורחבים המאפשרים קישוריות יעילה יותר, אפשרות שיתוף דפי האתר בפייסבוק, אתר נפרד לכל שפה ועוד. כתום מסייעת לעמותה בניהול תוכן שוטף באתר, קידום האתר במנועי חיפוש וקידום ויראלי ברשתות חברתיות.

רוצים לראות עוד אתרים? דפדפו בתיק העבודות שלנו: