כתוֹם
יצירת קשר
שם:
מס' טלפון:
דוא''ל:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות אנא הקלידו את הספרות:
 
04-8500661
0 או שלוחה 22 שירות לקוחות -
שלוחה 33 מכירות -

אפיון אתר אינטרנט וייעוץ

בעלי אתרים רבים סבורים שמרגע ההחלטה על הקמת אתר אינטרנט (אישי, לעסק או לכל מטרה אחרת) ניגשים לחיפוש מעצב גרפי ותכנת. השלב של בקשת ייעוץ מקצועי ואפיון מדוקדק נשכח פעמים רבות או מראש לא קיים בסדר העדיפויות והפעולות של בעל האתר.

בחרו במומחה אינטרנט שיהיה קשוב לצרכים שלכם

ייעוץ מקצועי ואפיון אתר אינטרנט הוא שלב מקדים הכרחי בכל פעם שניגשים לבניית אתר, גם אם יש לכם כבר אתר. חשוב לקבל את הייעוץ מבעלי מקצוע מנוסים שלאו דווקא מנסים למכור לכם שירות אלא שבאמת קשובים לכם, מנסים ללמוד עליכם ועל העסק שלכם ככל שניתן ומסייעים לכם לאפיין את הפרופיל האינטרנטי שלכם בצורה מדוייקת. לא כל מי שיכול לבנות אתר ברמה הטכנית ו/או הטכנולוגית יודע בהכרח לייעץ לכם, לנתח את הצרכים שלכם ולאפיין לכם את האתר המושלם עבורכם.

מה צפוי לכלול אפיון אתר אינטרנט?

תהליך אפיון אתר כולל מספר שלבים ומתייחס לכמה נקודות. תחילה חשוב להבין מה אתם עושים, מי קהל היעד שלכם, מה אתם מצפים מהאתר שלכם לעשות עבורכם. אחר כך יש לבחון האם הציפיות שלכם ריאליות? תתפלאו לשמוע שבמקרים רבים אתם מכוונים....נמוך מדי! לכתום הידע והניסיון להציע לכם רעיונות שלא חשבתם עליהם ושיקלו את עבודתכם ויקפיצו את האתר שלכם כמה מדרגות למעלה!

ייעוץ לצורך שדרוג אתר אינטרנט קיים

יש לכם כבר אתר? חשוב לבחון אותו לעומק ולברר מדוע הוא לא עושה את העבודה שלשמה הוקם.
מה חסר באתר? מה אפשר לשפר בו או להוסיף לו? האם הוא מציג את החברה נאמנה? כחלק מתהליך רענון האתר והצעדתו קדימה- אנו בעצם עוסקים במיתוג מחדש ומגדירים יחד את המטרות והשאיפות החדשות שלנו.

מה מציעה לכם כתום בניית אתרים?

תנו לנו לרתום את 12 שנות הניסיון שלנו ואת הידע שצברנו באפיון ובבניית מאות אתרי אינטרנט ומערכות מבוססות אינטרנט לטובתכם. עוד לפני הצעת המחיר, וללא כל התחייבות מצדכם, נבוא לפגישה שבה נכיר אתכם, נלמד עליכם ככל שניתן, נשאל אתכם שאלות מנחות, נבחן ביחד איתכם את אתר האינטרנט הקיים שלכם (אם ישנו כזה) ואתרי מתחרים, נסתכל על דוגמאות של אתרים שונים (הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפונקציונליות שלהם) ונעלה, ביחד איתכם, רעיונות לכלים ויכולות באתר.

לאחר הפגישה תקבלו מאיתנו מסמך הצעת מחיר המהווה פתרון אינטרנטי מלא עבורכם. המסמך כולל אפיון מדוייק של רעיון האתר, מטרותיו השיווקיות (האם הוא יהיה אתר תדמיתי בלבד? האם הוא יהיה כלי עבודה? האם הוא יהיה גם וגם?), רשימת הכלים ותבניות המידע שאנו סבורים שצריכים להיות באתר שלכם. 

המסמך יכלול במקרים רבים התייחסות לכתיבת תכנים, קידום האתר במנועי חיפוש ו/או ברשתות חברתיות, ניהול תוכן שוטף לאחר עליית האתר לאוויר, ואחסון האתר. במקרה הצורך נוכל גם להפנות אתכם לספקי שירותים משלימים כגון צלמים מקצועיים, מתרגמים וכו'.

ההצעה תהיה תפורה בדיוק לצרכים שלכם, כי בכתום זוכרים שההצלחה של הלקוחות שלנו – היא ההצלחה שלנו.