גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אפיון אתר אינטרנט

מאיפיון מדוייק לעיצוב מנצח

בעלי עסקים רבים סבורים שמרגע שהחליטו על הקמת אתר אינטרנט, עליהם לחפש מעצב גרפי ומתכנת ובזה נגמר הסיפור. השלב של בקשת ייעוץ מקצועי ואפיון מדוקדק נשכח פעמים רבות, או מראש לא קיים בסדר הפעולות של בעל האתר. זוהי טעות גדולה, מאחר ואפיון אתר אינטרנט מקצועי הוא שלב מקדים הכרחי, גם אם יש לכם אתר ואתם רק מעוניינים לשדרגו ולהתאימו לכאן ועכשיו.

אז מה זה בכלל איפיון אתר אינטרנט?

איפיון האתר הוא אתהליך שבו בעצם מחליטים איזו חוויה יעבור המשתמש שנכנס לאתר שלכם ואיך לבנות אותה בצורה המועילה ביותר עבורו ועבורכם. זה בעצם השלב שבו חושבים ומחליטים על היעדים שאותם רוצים להשיג ואיך לתכנן את האתר כך שמטרות אלו יושגו, בעזרת עיצוב נכון, תוכן מדוייק ופונקציונליות יעילה.

חשוב לקבל ייעוץ מבעל מקצוע מנוסה, היודע להתאים את הרצונות שלכם לרוח הזמן ולהגדיר את היכולות של כל רעיון או רצון. איש מקצוע קשוב ינסה ללמוד עליכם ועל העסק שלכם ככל הניתן, ויסייע לכם לאפיין את הפרופיל האינטרנטי שלכם בצורה מדויקת. לא כל מי שיכול לבנות אתר ברמה הטכנית יודע בהכרח לייעץ לכם, לנתח את הצרכים שלכם ולאפיין את האתר המושלם עבורכם.

בחרו במומחה אינטרנט שיהיה קשוב לצרכים שלכם כשלב ראשון.

מה כולל איפיון אתר אינטרנט?

אפיון אתר כולל:

מהותו של התהליך היא הבנת הרצון והחלומות שלכם וכיצד ניתן ליישמם במציאות. אפיון אתר כולל מחשבה, תכנון וקבלת החלטות בנושאים הבאים: 

  • מהי מטרת האתר? אתר תדמיתי / שיווקי / בלוג / חדשות / פורטל / חנות אינטרנטית וכדו'. 
  • אילו יכולות תרצו שתהיינה באתר? (למשל: אילו כלים טכנולוגיים יהיו בו).
  • איזו "אווירה" תרצו שיחוו הגולשים באתר?
  • איזו חווית משתמש תרצו להקנות לגולשים שלכם? (מסננים מיוחדים, מערכת חיפוש פנימית, הרשמה לניוזלטר ועוד).
  • כיצד ניתן לבדל אתכם אל מול המתחרים?
  • מהן מטרות העסק?
  • מיהו קהל היעד?
  • מהי האסטרטגיה השיווקית? (בניית משפך שיווקי באתר).
  • מהו הקונספט העיצוב הרצוי לכם? ועוד.

רק לאחר שאפיינו את האתר וענינו על כל השאלות, אפשר לעבור לשלב העיצוב והפיתוח ולהבטיח תהליך חלק. תוך כדי אפיון האתר תגלו להפתעתכם, שאתם מכוונים נמוך מידי ובהחלט יש לאן לשאוף ולעלות!

לכתום יש ניסיון של 20 שנה באפיון אתרים. נשמח לפתוח אתכם לרעיונות יצירתיים ופרקטיים שלא חשבתם עליהם, ולפיתוח דיגיטלים פתרונות מתקדמים שיקלו את עבודתכם ויקפיצו את האתר שלכם כמה מדרגות למעלה!

שדרוג אתרים

שדרוג אתרים

יש לכם כבר אתר? חשוב לבחון אותו לעומק ולברר מדוע הוא לא עושה את העבודה שלשמה הוקם. מה חסר או מיותר באתר? מה אפשר לשפר או להוסיף? האם הוא מציג את החברה נאמנה? האם הוא חווייתי וקל להתמצאות?
אלה הם רק חלק מהשאלות עליהם תהיו חייבים לתת מענה. כחלק מתהליך ריענון האתר והצעדתו קדימה, אנו בעצם עוסקים במיתוג מחדש ומגדירים יחד את המטרות והשאיפות החדשות של העסק. אנו בכתום מציעים לכם ייעוץ מקצועי ואישי לצורך שדרוג אתר אינטרנט קיים.

מה מציעה לכם כתום?

תנו לנו לרתום לטובתכם את 20 שנות הניסיון שלנו, ואת הידע שצברנו באפיון ובנייה של מאות אתרי אינטרנט ופיתוח מערכות מבוססות אינטרנט. עוד לפני הצעת המחיר, וללא כל התחייבות מצדכם, נבוא לפגישה ובה נכיר אתכם, נלמד עליכם ועל העסק שלכם ככל שניתן, נשאל אתכם שאלות מנחות, נבחן ביחד אתכם את אתר האינטרנט הקיים (אם ישנו כזה) ואת אתרי המתחרים, נסתכל על דוגמאות של אתרים שונים (הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפונקציונליות שלהם), ונעלה ביחד אתכם רעיונות לכלים ויכולות באתר.

לאחר הפגישה תקבלו מאתנו מסמך הצעת מחיר, המהווה פתרון אינטרנטי מלא עבורכם. המסמך כולל אפיון מדויק של רעיון האתר, מטרותיו השיווקיות ורשימת הכלים ותבניות המידע שאנו סבורים שצריכים להיות באתר שלכם. כמו כן, במקרים רבים יכלול המסמך התייחסות לכתיבת תכנים, קידום האתר בגוגל ו/או ברשתות חברתיות, ניהול תוכן שוטף לאחר עליית האתר לאוויר ואחסון האתר. במקרה הצורך נוכל גם להפנות אתכם לספקי שירותים משלימים כגון צלמים מקצועיים, מתרגמים וכו'.

ההצעה תהיה תפורה בדיוק לצרכים שלכם, כי אנו בכתום זוכרים שההצלחה של הלקוחות שלנו היא ההצלחה שלנו.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
מכירות תמיכה