גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אפיון אתר

כתום - להתחיל ברגל ימין

בעלי עסקים רבים סבורים שמרגע שהחליטו על הקמת אתר אינטרנט, עליהם לחפש מעצב גרפי ותכנת. השלב של בקשת ייעוץ מקצועי ואפיון מדוקדק נשכח פעמים רבות, או מראש לא קיים בסדר הפעולות של בעל האתר. זוהי טעות גדולה, מאחר ואפיון אתר אינטרנט מקצועי הוא שלב מקדים הכרחי, גם אם יש לכם אתר ואתם רק מעוניינים לשדרגו ולהתאימו לכאן ועכשיו. חשוב לקבל ייעוץ מבעל מקצוע מנוסה, היודע להתאים את הרצונות שלכם לרוח הזמן ולהגדיר את היכולות של כל רעיון או רצון. איש מקצוע קשוב ינסה ללמוד עליכם ועל העסק שלכם ככל הניתן, ויסייע לכם לאפיין את הפרופיל האינטרנטי שלכם בצורה מדויקת. לא כל מי שיכול לבנות אתר ברמה הטכנית יודע בהכרח לייעץ לכם, לנתח את הצרכים שלכם ולאפיין את האתר המושלם עבורכם.

בחרו במומחה אינטרנט שיהיה קשוב לצרכים שלכם כשלב ראשון.

מה כולל אפיון אתר?

מהותו של התהליך היא  הבנת הרצון  והחלומות שלכם וכיצד ניתן ליישמם במציאות. אפיון אתר כולל מחשבה, תכנון וקבלת החלטות בנושאים הבאים: 
- מהי מטרת האתר? אתר תדמיתי/שיווקי/ בלוג /חדשות/ פורטל/חנות אינטרנטית וכדו'. 
- אילו יכולות תרצו שתהיינה באתר? (למשל: אילו כלים טכנולוגיים יהיו בו).
- איזו "אווירה" תרצו שיחוו הגולשים באתר?
- איזו חווית משתמש תרצו להקנות לגולשים שלכם? (מסננים מיוחדים, מערכת חיפוש פנימית, הרשמה לניוזלטר ועוד).
- כיצד ניתן לבדל אתכם אל מול המתחרים?
- מהן מטרות העסק?
- מיהו קהל היעד?
- מהי האסטרטגיה השיווקית? (בניית משפך שיווקי באתר).
- מהו הקונספט העיצוב הרצוי לכם? ועוד.

רק לאחר שאפיינו את האתר וענינו על כל השאלות, אפשר לעבור לשלב העיצוב והפיתוח ולהבטיח תהליך חלק. תוך כדי אפיון האתר תגלו להפתעתכם, שאתם מכוונים נמוך מידי ובהחלט יש לאן לשאוף ולעלות!

לכתום יש ניסיון של 20 שנה באפיון אתרים. נשמח לפתוח אתכם לרעיונות יצירתיים ופרקטיים שלא חשבתם עליהם, ולפתרונות פיתוח מתקדמים שיקלו את עבודתכם ויקפיצו את האתר שלכם כמה מדרגות למעלה!

ייעוץ לצורך שדרוג אתר אינטרנט קיים

יש לכם כבר אתר? חשוב לבחון אותו לעומק ולברר מדוע הוא לא עושה את העבודה שלשמה הוקם. מה חסר או מיותר באתר? מה אפשר לשפר או להוסיף? האם הוא מציג את החברה נאמנה? האם הוא חווייתי וקל להתמצאות?
אלה הם רק חלק מהשאלות עליהם תהיו חייבים לתת מענה. כחלק מתהליך ריענון האתר והצעדתו קדימה, אנו בעצם עוסקים במיתוג מחדש ומגדירים יחד את המטרות והשאיפות החדשות של העסק.

מה מציעה לכם כתום?

תנו לנו לרתום לטובתכם את 20 שנות הניסיון שלנו, ואת הידע שצברנו באפיון ובנייה של מאות אתרי אינטרנט ופיתוח מערכות מבוססות אינטרנט. עוד לפני הצעת המחיר, וללא כל התחייבות מצדכם, נבוא לפגישה ובה נכיר אתכם, נלמד עליכם ועל העסק שלכם ככל שניתן, נשאל אתכם שאלות מנחות, נבחן ביחד אתכם את אתר האינטרנט הקיים (אם ישנו כזה) ואת אתרי המתחרים, נסתכל על דוגמאות של אתרים שונים (הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הפונקציונליות שלהם), ונעלה ביחד אתכם רעיונות לכלים ויכולות באתר.


לאחר הפגישה תקבלו מאתנו מסמך הצעת מחיר, המהווה פתרון אינטרנטי מלא עבורכם. המסמך כולל אפיון מדויק של רעיון האתר, מטרותיו השיווקיות ורשימת הכלים ותבניות המידע שאנו סבורים שצריכים להיות באתר שלכם. כמו כן, במקרים רבים יכלול המסמך התייחסות לכתיבת תכנים, קידום האתר בגוגל ו/או ברשתות חברתיות, ניהול תוכן שוטף לאחר עליית האתר לאוויר ואחסון האתר. במקרה הצורך נוכל גם להפנות אתכם לספקי שירותים משלימים כגון צלמים מקצועיים, מתרגמים וכו'.

ההצעה תהיה תפורה בדיוק לצרכים שלכם, 

כי אנו בכתום זוכרים שההצלחה של הלקוחות שלנו היא ההצלחה שלנו.

עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה