גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בניית פורטל

לשחק במגרש של הגדולים עם מערכת תוכן חזקה במיוחד

מהו אתר פורטל?

פורטל הוא אתר תוכן גדול במיוחד, המקיף תחומים רבים המחולקים לקטגוריות ובתוכו מוטמע מנוע חיפוש מתקדם. הפורטל בנוי על מערכת ניהול תוכן חזקה, המסוגלת לשלוט על כמות מידע עצום במהירות ויעילות. האתר משמש כמרכז מידע מוסמך, המאגד תחתיו מידע רב בכל הקשור לתחומו ולתחומים המשיקים אליו. ישנם פורטלים המכילים מידע רב תחומי ומגוון, המשמש בעיקר כבמה פרסומית. פורטלים אלה מכילים קישורים לאתרים ודפי נחיתה איכותיים, וזאת כדי לקנות את אמון המשתמשים, לשמור על תנועה מתמדת אליהם, ולבנות מוניטין כאתר בעל סמכות בעיניי המשתמשים ובעיניי הסורקים של גוגל - דבר העוזר לקידומו האורגני בתוצאות החיפוש.

נקודות מנחות לפני בניית פורטלים:

אפיינו את תחום המומחיות של האתר ומטרותיו השיווקיות
שאלות מנחות לאפיון האתר: מהו תחום המידע אותו אתם רוצים לרכז באתר? האם מדובר בפורטל חדשות? בלוג? פורום? האם הוא כרוך בהרשמה מקדימה? האם קיימים פורטלים נוספים בתחום? מה אתם יכולים לעשות שונה וטוב יותר מהם?

מקור הרווח
מהם אפיקי ההכנסה העתידיים? ההכנסות הכספיות של פורטל הן בעיקר מפרסום בתשלום מעל גבי שטחי הנדל"ן המיועדים לכך, הכנסה מאספקת לידים והכנסה מתוכניות שותפים שונות.  

בחרו שרת מתאים ותכננו את שטח האחסון
אתם זקוקים לשטח אחסון גדול במיוחד המבטיח את יכולת הצמיחה הקבוע של האתר ובצורה בלתי מוגבלת. המערכת של האתר כוללת בתוכה יישומים כבדים בטכנולוגיה מתקדמת והם לוקחים מקום אחסון רב. עליכם להבטיח את מהירות התגובה ע"י שרת ושטח אחסון מתאימים.

עיצוב ויזואלי וחווייתי
ישנה חשיבות מיתוגית גבוהה לעיצוב חזות הפורטל ושמירה על אחידות. כמו: שמירה על מבנה אתר ברור, קל להתמצאות, מהיר ונוח לקריאה. באתר עם ריבוי תכנים עיצוב מבנה לקוי יגרום לבלבול בעין ופגיעה בחוויית המשתמשים.

אחריות על התוכן
אלו תכנים יהיו באתר? מי אחראי עליהם? ניהול תוכן האתר הוא התפקיד הכי חשוב. מהות האתר היא בתכניו המתחדשים והעדכניים על בסיס 24/7.

ניהול פורטל
לאתר בסדר גודל של פורטל צריך כמה בעלי הרשאות אל מערכת ניהול התוכן: איש ניהול להזנת תכנים חדשים, איש ניהול ברמת הקוד והמבנה, איש ניהול בתחום שירות לקוחות, ועוד.

בחירת חברה לבניית אתרים מתאימה
דאגו להבטיח כי מערכת ניהול התוכן עליה בנוי הפורטל מתאימה ליכולות והכישורים של מנהליו ובעלי ההרשאות השונות. האתר זקוק לעדכון מידע ברמה גבוהה ובכמויות גדולות על בסיס יומיומי, וכדאי מאוד שלא תהיו תלויים באנשי גרפיקה ומתכנתים. 

פיתוח ובנייה של אתר פורטל מורכבת ומאתגרת מאוד. היא דורשת מחקר יסודי של זירת התחום והתחרות לצד הכנות מקדימות רבות, בסופן יבנה האתר בצורה המאפשרת נוחות ניהול ושימוש, התמצאות קלה וחשיפה גדולה.

בניית אתר פורטל עם כתום כוללת:

כתום מומחית בבניית פורטלים ואתרים גדולים וחכמים במיוחד. באמצעות מערכות ניהול תוכן מתקדמות ויכולות פיתוח מקצועיים, נבנה לכם אתר פורטל המותאם לצרכיכם, כך שתוכלו לשחק במגרש המקוון כמו גדולים. מערכת ניהול התוכן שלנו פותחת עבורכם אפשרויות רבות ומגוונות, ומספקת יתרונות יצירתיים וייחודיים להתנהלות, שליטה קלה והתמצאות נוחה בתוך תכני האתר, לחוויית משתמש ברמה גבוהה.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
מכירות תמיכה