גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אתר אינטרנט גדול

כתום - אתרים גדולים לחברות גדולות באמת!

אם אתם בעלי עסק גדול ומעוניינים לרכז בו מידע רב לצד פעילויות שיווק, אתם זקוקים לאתר גדול וללא ספק הגעתם אל המקום הנכון.

המומחיות הגדולה ביותר של חברת כתום היא בניית אתרים גדולים וחכמים בטכנולוגיה מתקדמת, המותאמים באופן אישי לצרכי החברה. האתרים משמשים ככלי ניהולי לייעול העבודה וגם נותנים שירות והתקשרות יעילה וממוקדת עם הלקוחות. צוות הפיתוח והבנייה של כתום מורכב מאנשי מקצוע ותיקים, המנוסים ביצירת פתרונות יצירתיים וחדשניים לצרכים העולים מן השטח.

כתום מנהלת עם לקוחותיה קשרים מקצועיים ארוכי טווח, ומלווה מאות עסקים גדולים ומותגים מהארץ ומהעולם לאורך שנים רבות, מקדמת ומעדכנת את האתרים תוך ניצול טכנולוגיות מתקדמות ביותר, פיתוח פתרונות יצירתיים עבורם והתאמת האתר לרוח הזמן. 

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, ונשמח להיפגש אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות מצדכם. 

אתר אינטרנט גדול כולל בתוכו:

אתר אינטרנט של חברה מהווה היום לא רק את כרטיס הביקור שלה אלא הרבה מעבר לכך. עסקים גדולים ובינלאומיים נתמכים באתר אינטרנט לצורך ביצוע פעולות עסקיות, ניהוליות ושיווקיות רבות, ומעניקים בעזרתו שירות ללקוחות מהארץ ומהעולם. אתר אינטרנט גדול כולל פונקציות ומערכות טכנולוגיות מורכבות, המאגדות תחתן יישומים שונים ורבים, מעבר למידע שירותי או לנראות יפה.

באתרים גדולים רבים מוטמעת חנות וירטואלית, הכוללת ניהול מלאי והתממשקות למערכות פנים ארגוניות, חיבור למערכות חיצוניות ומערכות סינון פרמטריות מתקדמות (להתמצאות קלה יותר באתר עם כמות תכנים ומוצרים עצומה). הכל צריך לתפקד בצורה יעילה, מדויקת ומהירה. חברות רבות בוחרות להשקיע לא מעט משאבים ביצירת חוויית משתמש מקסימלית ע"י בניית אתר גדול שישרת את לקוחותיהן היטב ויגדיל את חשיפת העסק. גם אתרי מסחר אלקטרוניים ענקיים כמו איביי ואחרים מאמצים שיטות חדישות להגברת השימוש באתר.

אז מדוע מומלץ להשקיע באתר אינטרנט גדול?

מיתוג עסקי:

אתר אינטרנט גדול מכיל שירותים רבים, מידע מקצועי ויישומים רבים ומתקדמים וממתג את החברה כחדשנית ומעודכנת, מובילה וברת סמכא בתחומה בעיניי המשתמשים ובעיניי גוגל.

חשיפה מקוונת ומכוונת:

אתר אינטרנט גדול הבנוי במיטב הטכנולוגיות הקיימות היום מאפשר חשיפה של מוצרי החברה ושירותיה לקהל יעד מסוים או לכלל הגולשים על פי בחירה. היכולת להתאים את חשיפת המוצר או השירות לקהל הרלוונטי ובצורה ממוקדת מניע לפעולה ולביצוע קניה.

התאמה מקסימלית להרגלי הצריכה של הלקוח:

אתר אינטרנט גדול מאופיין ומתוכנן לתת מגוון שירותים ויישומים, בעל גמישות והתאמה לצרכי הלקוחות והעסק. ככל שהאתר עונה על צרכים רבים יותר, כך הדבר חוסך לחברה עלויות העסקת עובדים, פתיחת סניפים ועוד.

אתרי אינטרנט גדולים לעסקים עם מגוון טכנולוגיות מתקדמות במיוחד עבורכם

כאמור, אתרי אינטרנט גדולים כוללים פונקציות ודפים רבים, ונבנים תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ובכל האמצעים האפשריים על מנת להפוך את הגלישה באתר לנוחה ומהירה. לפניכם חלק מתוך רשימת יישומים ארוכה מאוד של טכנולוגיות וכלים חדשניים המוטמעים באתרים גדולים של לקוחות כתום:

 • התממשקות האתר אל מערכות פנים אירגוניות וחיצוניות - טכנולוגיה המסייעת רבות בייעול וחסכון במשאבי אנוש, אנרגיה, זמן וכסף. לדוגמא האתר שבנינו עבור עוגן הזוהר.
 • מערכת פנימית לתיאום פגישות/ שיבוצים תלויי הזמנה של זמן ומקום מראש - המערכת שולחת את נתוני הפגישות בצורה מסודרת לכל הנוגעים בדבר. בדרך זו האתר שלכם נותן לכם את כל פתרונות הניהול תחת קורת גג אחת, וחוסך לכם שימוש במערכות תאום חיצוניות. מתאים לעסקים הזקוקים תאום פגישות, שיבוץ חדרים, תאום טיולים ונופשים על בסיס מקום וזמן פנוי. דוגמא למערכת פנימית כזו תמצאו באתר שבנינו עבור: בית ספר שדה כפר עציון.
 • טכנולוגיית ציטוט למניות אונליין לחברות בבעלותן מניות - בניית מערכת המתממשקת אל נתוני הבורסה בצורה שוטפת. היא שואבת נתונים המוצגים באתר בגרפים יומיים ונתוני אינפורמציה מלאים על מצב המניות בבורסה. דוגמא לטכנולוגיה זו תמצאו באתר שבנינו עבור: קבוצת אשטרום.
 • פיתוח אפליקציות WEB שצועדות עם הזמן - פיתוח אפליקציות  WEB מתקדמות ומשוכללות המבוססות על כלים טכנולוגיים עדכניים. האפליקציות מפותחות בהתאמה מלאה לסטנדרטים הנהוגים בשוק ולתקנים אחידים המקובלים בכל רחבי העולם, המאפשרים ממשק ואינטגרציה ליישומים שונים ולפלטפורמות סלולריות. לדוגמא האפליקציה שפתחתנו ובנינו עבור חברת דקל.

הדברים המוחלטים והמחויבים בכל אתר גדול:

 • צ'אט אונליין נוח ויעיל יותר - טוב ללקוחות וטוב לעסק. נקודת שירות מרכזית המאפשרת מתן שירות ממקום אחד לכל הלקוחות ללא כל מגבלה גאוגרפית. כיום כבר ברור לכולם שזירת האינטרנט היא זירה בעלת נתח שיווקי גדול, ועל בעלי העסקים להתאים את תנאי השירות להרגלי הצריכה של הלקוחות ברשת האינטרנט. חברות רבות מסתמכות על הצ'אט המוצע באתר כערוץ תקשורת מרכזי שייתן לגולש מידע ושירות בזמן אמת. היום ישנה התקדמות בתחום הצ'אטים, כשבדיקת נתונים נעשית במהירות רבה יותר וישנה אפשרות גם לזיהוי הגולש על סמך צ'אטים קודמים שלו.
 • ביסוס עקרונות המגדירים חווית משתמש - היום נקבע סטנדרט כלשהו להגדרת חוויית הגולש על פי מספר עקרונות הנקראים בקיצור RAIL:
 • Response - מהירות התגובה של האתר.
 • Animation - מהירות פעולות הקשורות לאנימציה כמו גרירה או גלילה. מהירות טובה נחשבת ל- 60 פרימיים לשניה.
 • Idle - פעולות הנעשות במצב מנוחה. גם כאשר האתר במצב מנוחה, מתבצעות בו פעולות שהופכות אותו ליעיל יותר.
 • Load - טעינה: הגעה למהירות טעינה של שניה אחת.
 • התקדמות מעמודים סטאטיים לפידים - בניית אתרים גדולים באופן מתקדם תתבסס על פידים הטוענים מידע מהשרת בזמן אמת.
 • עיצוב רספונסיבי - בהמשך למתן חווית גלישה אישית לכל משתמש, כתום בונה אתרים רספונסיביים מתקדמים, זאת באמצעות טכנולוגיות חדשניות כמו HTML5. עיצוב רספונסיבי מגיב לתנאי שטח ובראשם רזולוציית המסך. זהו עיצוב דינמי, באמצעותו ניתן להציג את הדף בתנאי מסך שונים. כיצד? בהגדרות עיצוב האתר מגדירים טווח רזולוציה נוסף, וכך לכל רוחב מסך מתקבל העיצוב המתאים. כל גולש יראה את דפי האתר כפי שתרצו שיראה אותם, כשרכיבים שוליים יכולים להיות מוסתרים ואחרים יתפסו מקום מרכזי יותר.

מוזמנים ליהנות מתיק העבודות נבחרות שלנו.

לסיכום

כתום בונה אתרי אינטרנט המהווים כלים מרכזיים, לא רק למתן מידע לגולש אלא גם לביצוע פעולות, מתן שירותים ומכירות. השיטות והטכנולוגיות שאנו מפתחים יודעות להפוך אתרים גדולים ו"כבדים" לקלים ומהירים לשימוש עבור הגולש, ומספקות חוויית גלישה טובה, דבר המשפיע ישירות על כמות הלקוחות והמכירות שתבצע חברתכם באמצעות האתר.

לייעוץ ללא התחייבות וקבלת הצעת מחיר צרו אתנו קשר עוד היום.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
מכירות תמיכה