גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בנייה, אדריכלות, נדל"ן

כתום - לנוכחות עסקית מקסימלית באינטרנט

01
01

אדריכלים מנספלד קהת בע"מ

"אדריכלים מנספלד קהת בע"מ" עומדים בחזית הראשונה של העיצוב והתכנון האדריכלי בישראל. במשך עשרות שנות פעילותו, תכנן המשרד והוציא לפועל מגוון רחב של פרויקטים בשוק הפרטי והציבורי. שירותי התכנון, שאנו מעניקים ללקוחותינו כוללים קשת רחבה של תוצרים, החל מעיצוב פרטי, ביצוע ופרטי פנים, דרך תכנון בניינים מסוגי מורכבות והיקף שונים ועד לבינוי קומפלקסים, תכניות בינוי ערים, תכניות סביבתיות ותכניות מתאר בקנה מידה רחב.

עוד על הפרוייקט
02
02

קבוצת דקל

דקל- קבוצת חברות מהמובילות בישראל בנושאי ספרות מקצועית, מחירונים, תוכנות, וספרי הדרכה בתחום הבנייה והתשתיות. בנינו עבור קבוצת דקל אתר אינטרנט צבעוני, עם תמונות מרהיבות וחדשני, המותאם למובייל ומונגש לבעלי מוגבלויות.

עוד על הפרוייקט
03
03

יסקי-מור-סיון אדריכלים

יסקי-מור-סיון אדריכלים (MYS Architects) - משרד אדריכלים ישראלי בינלאומי מהנחשבים ביותר בארץ. כ- 130 אנשי מקצוע מכל הקשת המקצועית תחת מעטפת מקצועית אחת. דוגמא לאתר תדמית מרשים, המשדר מקצועיות ושירותיות.

עוד על הפרוייקט
04
04

שחם אריכא

חברת שחם הינה בית המלאכה ראשון בארץ למוזאיקה. חדשנות, איכות מקצועית ואסתטיקה עומדים בראש חזונם. החברה קיימת מאז 1934, נתון מרשים שקבל אף הוא ביטוי בבניית האתר.

עוד על הפרוייקט
05
05

עץ השקד

קבוצת "עץ השקד" עוסקת ביזמות, קבלנות וניהול השקעות בבעלות פרטית בדגש על פרויקטים למגורים ופרויקטים מסחריים במיקומים מרכזיים בישראל. הקבוצה רואה לנגד עיניה שיפור איכות החיים את בקהילות ובאזורים שבהם אנו פועלים על ידי בניה באיכות גבוהה אשר עונה על כל צורכי הדיירים לצד התחשבות בסביבה. כמו כן אנו מספקים הזדמנות למשקיעים אמריקאים להיות חלק מפיתוחה של מדינת ישראל.

עוד על הפרוייקט
06
06

קול טימבר

קול טימבר הינה חברה משפחתית אשר פועלת בענף העץ מזה למעלה מ-60 שנה. החברה מפעילה את מפעל עיבוד העץ הראשון שהוקם בישראל. כיום, קול טימבר עוסקת בייבוא עץ, סחר עץ, עיבוד וחיטוי. לאורך עשרות שנות פעילותה החברה צברה שם ומוניטין בענף בזכות הבנה מעמיקה בתחום ורמת מקצועיות גבוהה

עוד על הפרוייקט
07
07

עץ השקד

חברת עץ השקד מושתתת על מסורת של 25 שנה ומתמחה ביזמות ובנייה בישראל. לחברה שלוש חטיבות המשלימות זו את זו: פיתוח נדל"ן, בנייה ושירותי ניהול. חטיבות אלו פועלות כדי לספק שירותים מקיפים ופתרונות חדשניים לשוק הנדל"ן. היתרון הגדול של "עץ השקד" היא בהיותה גם יזם וגם קבלן מבצע. עובדה המקנה בטחון נוסף ברכישת הדירה. משאבי החברה, הידע והניסיון המצטבר מעניקים לכם את השקט לקנות בביטחון.

עוד על הפרוייקט
08
08

מצר EDCS

מצר EDCS נוסדה בשנת 1978 על ידי אינג' אריה מצר, בוגר הטכניון מחזור 1960 בהצטיינות. החברה מעסיקה כ-15 עובדים, כשמעת לעת נערכים גם שיתופי פעולה עם מומחים ויועצים חיצוניים.

עוד על הפרוייקט
09
09

הכט&אפרים

קבוצת הכט&אפרים מאגדת בתוכה מספר מפעלים ישראלים ונציגויות של חברות מוכרות בתחום הבניה מהארץ ומחו"ל. החברה מתמחה בפיתוח, בייצור ובאספקת מוצרים איכותיים של מותגים ישראליים ומותגים בינלאומיים, בתחום הבנייה, הגמר והשיפוץ.

עוד על הפרוייקט