גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

ניהול אתרים

כתום - מחברים את האתר להצלחת העסק שלך

חברת כתום מחויבת למצוינות מקצועית, לייחס אישי ושקיפות מלאה עם לקוחותיה. כחלק ממימוש חזון זה, אנו מצמידים מנהל פרויקט/אתר לכל לקוח. תפקידו של מנהל האתר הוא להיות אחראי על ארגון והתנהלות כל תהליך העבודה בין הלקוח לבין כתום, החל משלב החתימה על הסכם ההתקשרות, דרך סיום בניית האתר ועלייתו לאוויר ועד לניהולו וקידומו השוטף.

בעבר, אתר האינטרנט של העסק היה בעיקר כרטיס ביקור דיגיטלי תדמיתי, ותחזוקתו היתה מצריכה שינויים קלים מפעם לפעם בידי התכנת. עם צמיחת כל עולם הדיגיטל, אתר העסק הפך לכלי שיווק חזק ודומיננטי. אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק שלכם. האתר משמש לתקשורת והצצה ראשונה, כשבתוכו ספריית תכנים רחבה ומגוונת, פירוט שירותים, חנויות מקוונות, מאמרי מידע, טיפים, מחירונים סרטונים ועוד. האינטרנט הפך לזירת השיווק העיקרית, ואיכות האתר, התכנים שבו, חוויית המשתמש וקידומו במנועי החיפוש הפכו ללב ההליך השיווקי.

ניהול אתר

בניית אתר מרשים ואיכותי העונה לצרכי העסק היא השקעה במחשבה תחילה. אם יש לכם את הרעיון וגם אם לא, חשוב למצוא חברה וותיקה ומנוסה עם יכולת לתת מענה מקיף מרגע התכנון ובכל השלבים לאחריו. פיזור השירותים בין חברות שונות מאריך משמעותית את התהליך, מייקר אותו ללא כל ספק ואף גורם לאי הבנות בין גורמי המקצוע השונים וטעויות מיותרות. גם לאחר שהאתר הושק לאוויר עבודה רבה עוד לפניכם, מאחר והאתר זקוק לטיפול באופן שוטף ורציף, תוך מעקב אחרי השינויים והחידושים הרבים בעולם המדיה בכלל ובנושאי הקידום בפרט, שינויים המשפיעים עליו ועל קידומו. מעבר לכך, יש צורך מתמיד בעיבוי התכנים וטיפולים ברמת הקוד, המבנה והתוכן.

אם פגשתם אתרים ותיקים של חברות גדולות ומוסדות גדולים ומצאתם אותם מוזנחים ולא מזמינים, סביר להניח שמאז שהאתר יצא אל אוויר העולם הוא הוזנח ע"י בעליו, ואין מי שמנהל ומקדם אותו כדי לעמוד בקצב הזמן, הקידמה והתחרות בזירת האינטרנט. המבקרים שיגיעו לאתר ינטשו אותו מהר מאוד אותו ויפנו לאתר מתחרה נעים, ברור וחווייתי יותר.

אל תתנו לאתר העסק שלכם להישאר מאחור!

הכירו את הגבולות שלכם!

בתחום ניהול האתר על כל גווניו ותחומי השירות שבו, עדיף להשאיר את הניהול למקצוענים מכמה סיבות:

 • גם אם תצליחו להניב תוצאות, הם יהיו הרבה פחות טובות מתוצאות של מקצוען בעל ניסיון רב בתחום שזו כל מהות עבודתו.
 • כמו שאתם מעניקים שירות של מומחים לקוחות שלכם – אפשרו גם לעצמכם לקבל עבודה מצוינת ממומחה.
 • יקח לכם פי כמה וכמה יותר זמן להגיע לתוצאות לעומת מנהל אתר מקצועי – זמן אותו אתם צריכים להשקיע בלתת מענה ללקוחות שלכם ובעבודה יצרנית.

איך תדעו לבחור מנהל אתר אמין ומקצועי?

רצוי לבחור חברת קידום ותיקה וגדולה, היודעת לספק את כלל השירותים שאתם זקוקים בעסק על מנת לייעל את העבודה וההתנהלות. מנהל אתר יעיל, אמין ומקצועי צריך להיות בעל ידע בניהול אתרים וקידומם, והוא צריך להיות בעל ניסיון מוכח בבניית אסטרטגיה ברמת התכנים, הנראות והשיווק.

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מנהל אתר מוכשר ויעיל היא דרך לקוחות מרוצים אשר נמצאים כבר בתהליך מולו וישמחו לשתף אתכם בשביעות הרצון שלהם.
אם החלטתם על חברה לניהול האתר, דאגו להכניס בהסכם ההתקשרות את כל התנאים שאיתם תוכלו להרגיש נינוחים ועם יד על הדופק שאכן פעולות הניהול מתבצעות בזמן המהיר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר, לפחות עד שהתוצאות הטובות ייבנו את האמון לו אתם זקוקים. קראו את השורות הקטנות בהסכם ההתקשרות וודאו שאתם מיוצגים בו בצורה טובה ומלאה, ולא רק הצד של נותן השירות. 

מה כולל ניהול אתר בכתום?

 1. ניהול תוכן שותף ותחזוקה על בסיס שעתי או חודשי.
 2. אפיון מחודש לאתר
 3. מחקר זירה הכולל: מחקר מילות מפתח, מחקר תחרות ומחקר מתחרים.
 4. התאמת האתר לקידום בגוגל: אופטימיזציה לאתר ברמת הקוד, המבנה, התוכן ועוד.
 5. שיפור חוויית המשתמש באתר.
 6. ניהול אתרי חנויות.
 7. כתיבת תוכן איכותית.
 8. ניהול משבר מוניטין בשעת הצורך.
 9. פתיחת פרופילים בכל הרשתות החברתיות הרלוונטיות לקהל היעד.
 10. ייעוץ שיווקי.

אנו נדאג להתאים לכם את החבילה המתאימה ביותר.

למה דווקא כתום?

כאמור, חשוב למצוא חברה וותיקה ומנוסה עם יכולת לתת מענה מקיף מרגע התכנון דרך הבנייה ועד ניהלו לאורך זמן.

חברת כתום נותנת שירותי דיגיטל מקיפים לעסקים בינוניים וגדולים בארץ ובחו"ל. החל משלב הרעיון, עיצוב ובנייה, ועד ניהול האתר וקידומו בגוגל (SEO), ברשתות החברתיות ובאופן ממומן בערוצים הרלוונטיים. אנו גאים בלקוחות שלנו וכמובן בתוצאות.

כל שירותי הדיגיטל תחת קרת גג אחת!

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לתאם פגישת יעוץ (ללא כל התחייבות) ולקבל תכנית םעולה להזנקת העסק שלכם קדימה, כי בכתום עושים אינטרנט כמו שצריך!

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
מכירות תמיכה