גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בניית אתרים לחברות ועסקים

אנחנו בונים - אתם מצליחים - בניית אתרים לחברות ועסקים כמו שצריך

בשנת 2023, הנוכחות באינטרנט היא כבר חובה עבור כל עסק תחרותי. ניתן אף לומר כי אם אין לעסק קיום אינטרנטי הוא אינו קיים במובנים רבים. באתר יש תכנים, אלמנטים ויזואליים ושימוש בטכניקת בניית אתר מיוחדת, ואלה מלמדים הרבה על הארגון או החברה שהאתר מייצג. כמו כל מוצר טכנולוגי אחר, תחום "בניית אתרי אינטרנט" עובר תהליך של התפתחות ושינוי. בעידן של שינויים טכנולוגיים תכופים, אנו חייבים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בשינויים ובמגמות בתחום.

בכל בנית אתר, על האתר להתאים לגלישה בכל מכשיר הסלולאר ולהיות רספונסיבי. במקביל, על בונה אתרים לדעת לעבוד בשיתוף פעולה ותכנון עם האחראים לכל הנכסים הדיגיטליים של העסק.

בניית אתרים לעסקים וחברות זו המומחיות שלנו מאז 1998, ואנו מעניקים את כל שירותי הדיגיטל למאות חברות ועסקים בארץ ובעולם שעושים איתנו דרך מקצועית ארוכה ופוריה. נוכחות אינטרנטית היא בגדר חובה לכל סוג עסק בתקופה בה רשת האינטרנט הפכה להיות הזירה העיקרית בה משווקים עסקים את מוצריהם ושירותיהם, ומבצעים מיתוג עסקי. אנו בחברת כתום נחבר בין בנית אתר להצלחת החברה או העסק שלכם, החל מאפיונו האסתטי ועד לקידומו במנועי החיפוש של גוגל בצורה אורגנית. לשם כך קיים שיתוף פעולה בין כל הצוותים העוסקים בפלטפורמות השונות.

טרנדים בנושא בניית אתרים לחברות ועסקים ב-2023:

טרנדים בנושא בניית אתרים לעסקים ב-2022

 1. בנית אתרים בדגש על תוכן

  המעבר מאתרים מעוצבים במיוחד ועמוסי אלמנטים ויזואליים, לאתרי תוכן בעלי דגש על תוכן ומידע. בשנים האחרונות הבינו בוני האתרים כי לקוחות האינטרנט מחפשים מידע איכותי ומדויק. גם גוגל מתגמל אתרי אינטרנט על שילוב מידע איכותי באתרים, וזוהי מגמה חדשה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות. כדי לכתוב תוכן טוב יש צורך באדם המכיר את רזי הכתיבה ואת הדרישות לקידום אתרים בגוגל.
 2. יצירת דפים דינמיים

  בעבר, הדפים והגרפיקה היו סטטיים ונטענו מראש למחשב הלקוח. היום פועלים טרנדים חדשים בעיצוב וטעינת דפים. דפי אינטרנט ואלמנטים גרפיים נטענים לפי התקדמות הלקוח בדף ומתקדמים לפי תחומי העניין של הלקוח, ובעצם "זורמים אתו" ויוצרים מעין דיאלוג עם הגולש. מגמה זו עוזרת למפתחים להבין מהי האינפורמציה שמעניינת את רוב הגולשים ואיך ניתן לשפר את אסטרטגיית האתר בעתיד.
 3. דפי נחיתה ממוקדי מטרה

  אם פעם אתרים היו כבדים וכללו מאות ואף אלפי דפים, הרי שהיום מקובל כי לצד אתרים אלה, או אף במקומם, יציג הלקוח דף נחיתה בודד. הדף הזה מאונדקס בגוגל והוא כולל מידע "אודות" תמציתי, שירותים והמלצות. על דף הנחיתה להיות רספונסיבי (מותאם למובייל), כך שאנשים יוכלו לדפדף בו מעלה ומטה בקלות, בלי צורך להיכנס ללינקים פנימיים. דף הנחיתה כולל בד"כ גרפיקה נעימה, תוכן מעניין ממוקד מטרה וטופס למילוי פרטים אישיים.
 4. עיצוב וקטורי

  עיצוב וקטורי יוצר גרפיקה בעלת יתרונות ברורים על פני העיצוב הסטנדרטי, מבוסס פיקסלים שבד"כ נשמר בפורמטים כגון JPG ו-PNG. עיצוב וקטורי מאפשר לראות מקרוב קטעים מסויימים באיור או תמונה מבלי לפגוע באיכותה. דוגמא לעיצוב וקטורי באתרים ניתן לראות כאשר מוצגת תמונה עם אפשרות להתמקד מקרוב בקטעים ממנה בעזרת זכוכית מגדלת מבלי לפגוע באיכות. כלומר, לא תראו שהתמונה "מתפקסלת".  כמו כן, כשמדובר בתמונות או איורים פשוטים יחסית, נפח הגרפיקה קטן משמעותית לעומת עיצוב מבוסס פיקסלים, בעוד איכות התמונה גבוהה ונשמרת בכל פלטפורמה שבה היא מוצגת.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברה לבניית אתרים (1)_20220711131449.510.jpg

איך בוחרים חברה לצורך בניית אתר עבור העסק או החברה שלכם?

ככלל מפתח, היינו ממליצים לדאוג למצוא חברה וותיקה ומנוסה עם ליין גדול של לקוחות מרשימים, מרוצים ומכל הסוגים, ולדאוג שאתם נכנסים בדלת מקצועית אחת ומוצאים בה הכל. החל מאיש קשר אחד עימו אתם עובדים בצמוד, וכלה שכל אנשי המקצוע שתזדקקו להם לאורך כל הדרך יימצאו תחת אותה קורת גג מקצועית אחת.

שיתוף פעולה בין כל הגורמים (תכנות, עיצוב, קידום ושיווק) חוסכת לכם התרוצצויות בין גורמים שונים ואיבוד זמן יקר, ומסייעת מאוד להצלחת המוצר המוגמר - אתר העסק שלכם. אם בחרתם לפצל את התהליך בין מקורות שירות שונים, חשוב שתיקחו בחשבון עיכובים והארכת משך זמן בניית האתר.

כמו כן, עלולים להיווצר שיבושים רבים בשל התקשרות לקויה, ממשקים שונים וטכנולוגיה לא אחידה מחברה לחברה, שעלולים להביא למצבים בהם יד ימין מאשימה את יד שמאל ודברים נתקעים בדרך עד למציאת פתרון.

אם יש לכם דד ליין, זהו נתון שלא תוכלו להתעלם ממנו!

אם אתם מתכוונים לקחת שירות קידום בגוגל (SEO), סגרו נושא זה כבר במעמד הצעת המחיר. סביר להניח שתקבלו מחיר טוב בהרבה אם תחליטו לשים את ההשקעה במקום אחד. סביר מאוד להניח שחברה שבנתה לכם את האתר, אפיינה אותו ולמדה אותו על בוריו, תוכל לקדם אותו טוב יותר מתוך הכרות עמוקה זו.

מאיזה טעויות להימנע כאשר בונים אתרים לעסקים_20220711142104.332.jpg

מאילו טעויות להימנע כאשר בונים אתר לחברה או לעסק?

הגעתם להחלטה חשובה – בניית אתר!

אז אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט תדמיתי לעסק שלכם, חשוב שתדעו שבניית אתר עשוייה להגדיל את החשיפה לעסק בקרב הציבור הרחב. כדי לקבל חשיפה חיובית לאתר, חשוב להימנע ממספר טעויות בעת בנייתו.

הטעויות מהן יש להימנע כוללות בין השאר:

 • להימנע מהעתקת תוכן מכל סוג שהוא מאתרים אחרים או משכפול טקסט בתוך האתר עצמו.
 • חשוב להימנע מבנייה של אתר משעמם, אתר שהוא שבלוני ואין בו ייחוד - אחת הטעויות הגדולות ביותר בתחום בניית אתרים היא בנייה של אתר שהתוכן בו דליל ואין בו ייצור של עניין, סקרנות וצורך לקרוא עוד.
 • להימנע מבניית אתר איטי ומסורבל - חווית המשתמש או הגולש היא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר. בין היתר, כדאי להימנע מאתר שצורת הניווט או המעבר בין הדפים השונים לא מספיק ברורים או מסורבלים, טעינת הדפים בו איטית, אתר שעיצובו (מרשים ככל שיהיה) פוגע בנגישות מהירה לתוכן העיקרי אותו הגולש מחפש (להגיע ל - "תכל'ס" במהירות האפשרית).

 

למה אנחנו צריכים את זה?

כאשר בונים אתר, כדאי שתשאלו את עצמכם – מהי מטרת האתר?

האם המטרה היא להשיג עוד לקוחות? האם האתר הוא כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם? האם בעתיד תרצו למכור דרך האתר את המוצרים שלכם? כל תשובה תשפיע על האופי של האתר שיהיה לכם.

למה חייבים לבצע אפיון לאתר לפני שבונים אותו?

אחת הפעולות החשובות ביותר שצריך לעשות כאשר בונים אתר היא לאפיין אותו. אפיון האתר נועד למקד אותו. כאשר אנחנו בונים אתר, אנחנו צריכים לדעת מיהו קהל היעד שאנחנו רוצים למשוך אליו. אתר שהמטרה שלו היא לפנות לאנשים בני עשרים יהיה אתר בעל תוכן שונה מאשר אתר שנועד לפנות לאנשים בני שישים.

אפיון קהל יעד הינו צעד חשוב מאוד. חלק חשוב נוסף באפיון האתר הוא אופן מיתוג העסק שלנו. כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו צריכים לדעת למתג אותו לפי התדמית העסקית שאנחנו רוצים. בניית אתר אינטרנט דורשת תכנון רב, וככל שנדע יותר על אופי האתר שאנחנו רוצים - כך הבנייה שלו תהיה איכותית יותר.

התאמת האתר למנוע החיפוש של גוגל

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו בעת בניית אתר אינטרנט הוא ההתאמה של התוכן באתר למנוע החיפוש של גוגל. כאשר אנחנו בונים אתר, אנחנו עושים זאת במטרה שכמה שיותר גולשים יכנסו אליו. קידום האתר בגוגל הוא מה שיהפוך אותו לאתר שיש בו תנועה גדולה מאוד של גולשים.

כאשר בונים אתר, צריך לשים לב במיוחד לבחירת כותרות העמודים ומילות המפתח בהם הוא יקודם. התאמה של מילות המפתח לתחום העיסוק שלכם תוכל להביא לקידום האתר באופן אפקטיבי, כחלק מכך יש לבצע "מחקר מילות מפתח". באופן זה יגבר הסיכוי שהגולשים הרלוונטיים יגיעו לאתר ויהפכו להיות לקוחות ממשיים של בית העסק שלכם. פעולה נוספת שחשוב לעשות היא לערוך מחקר אודות האתרים של המתחרים שלכם, להתאים את האתר שלכם למקובל בשוק ואף לעשות בו דברים שהמתחרים שלכם לא חשבו עליהם.

בניית אתרים לעסקים_20220711135705.901.jpg

אילו אנשי מקצוע מעורבים בתהליך בנית אתרים?

 1. מנהל פרוייקט אישי, המלווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך.
 2. מעצב קונספט גרפי.
 3. מפתח/מתכנת.
 4. בונה האתר.
 5. איש תוכן.
 6. מקדם SEO.
 7. שרותי משרד זמינים (מזכירות והנה"ח)

בכתום אנו מבינים שכבעלי עסק אתם עסוקים ועליכם להתמקד בתפעול וקידום העסק שלכם ובצורה הטובה ביותר.

כתום קיימת משנת 1998 ומאז פיתחה סל רחב ומגוון של פתרונות אינטרנט המבוססים על הניסיון והמומחיות שלה בבנייה ובעיצוב מאות אתרי אינטרנט לחברות גדולות וקטנות, לרבות: חנות אינטרנטית / אתרי תדמית / אתרים גדולים / ועוד...

נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ ללא התחייבות עם מומחה מחברת כתום. זה יהיה צעד ראשון עבורך להבטחת נוכחותך על המפה האינטרנטית בצורה טובה ומטיבה לעסק שלך.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
מכירות תמיכה