גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

בניית אתרים

אנחנו מפתחים, אנחנו מעצבים, אנחנו בונים - אנחנו מפתחים. אנחנו שותפים.

בניית אתרים לעסקים זו מומחיות שלנו כבר במשך 20 שנה, ואנו מעניקים את כל שירותי הדיגיטל למאות עסקים בארץ ובעולם שעושים איתנו דרך מקצועית ארוכה ופוריה.

רשת האינטרנט הפכה להיות הזירה העיקרית בה משווקים עסקים את מוצריהם ושירותיהם, ומבצעים מיתוג עסקי.
הנוכחות באינטרנט היום היא חובה עבור כל עסק תחרותי. ניתן אף לומר כי אם אין לעסק קיום אינטרנטי הוא אינו קיים במובנים רבים. באתר יש תכנים, אלמנטים ויזואליים ושימוש בטכניקת בנייה מיוחדת, ואלה מלמדים הרבה על הארגון או החברה שהאתר מייצג. כמו כל מוצר טכנולוגי אחר, תחום "בניית אתרי אינטרנט" עובר תהליך של התפתחות ושינוי. בעידן של שינויים טכנולוגיים תכופים, אנו חייבים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בשינויים ובמגמות בתחום. על האתר להתאים לגלישה בכל מכשיר הסלולאר ולהיות רספונסיבי. במקביל, על בונה אתרים לדעת לעבוד בשיתוף פעולה ותכנון עם האחראים לכל הנכסים הדיגיטליים של העסק.

אנו בחברת כתום נחבר את בניית האתר להצלחת העסק שלכם, החל מאפיונו האסתטי ועד לקידומו במנועי החיפוש של גוגל בצורה אורגנית. לשם כך קיים שיתוף פעולה בין כל הצוותים העוסקים בפלטפורמות השונות.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברה לבניית אתרים עבור העסק שלכם?

ככלל מפתח, היינו ממליצים לדאוג למצוא חברה וותיקה ומנוסה עם ליין גדול של לקוחות מרשימים, מרוצים ומכל הסוגים, ולדאוג שאתם נכנסים בדלת מקצועית אחת ומוצאים בה הכל. החל מאיש קשר אחד עימו אתם עובדים בצמוד, וכלה שכל אנשי המקצוע שתזדקקו להם לאורך כל הדרך יימצאו תחת אותה קורת גג מקצועית אחת. שיתוף פעולה בין כל הגורמים (תכנות, עיצוב, קידום ושיווק) חוסכת לכם התרוצצויות בין גורמים שונים ואיבוד זמן יקר, ומסייעת מאוד להצלחת המוצר המוגמר - אתר העסק שלכם. 

אם בחרתם לפצל את התהליך בין מקורות שירות שונים, חשוב שתיקחו בחשבון עיכובים והארכת משך זמן בניית האתר. כמו כן, עלולים להווצר שיבושים רבים בשל התקשרות לקויה, ממשקים שונים וטכנולוגיה לא אחידה מחברה לחברה, שעלולים להביא למצבים בהם יד ימין מאשימה את יד שמאל ודברים נתקעים בדרך עד למציאת פתרון. אם יש לכם דד ליין, זהו נתון שלא תוכלו להתעלם ממנו.

אם אתם מתכוונים לקחת שירות קידום בגוגל (SEO), סגרו נושא זה כבר במעמד הצעת המחיר. סביר להניח שתקבלו מחיר טוב בהרבה אם תחליטו לשים את ההשקעה במקום אחד. חשוב יותר זו העובדה שחברה שבנתה לכם את האתר, אפיינה אותו ולמדה אותו על בוריו, סביר להניח שתוכל לקדם אותו טוב יותר מתוך הכרות עמוקה זו.

אלו אנשי המקצוע הנדרשים לתהליך בניית אתרים:

  1. מנהל פרוייקט אישי, המלווה אתכם באופן אישי לאורך כל התהליך
  2. מעצב קונספט גרפי
  3. מפתח/תכנת
  4. בונה האתר
  5. איש תוכן
  6. מקדם SEO
  7. ושרותי משרד זמינים (מזכירות והנה"ח)

טרנדים עכשוויים בנושא בניית אתרים:

בניית אתרים בדגש על תוכן – המעבר מאתרים מעוצבים במיוחד ועמוסי אלמנטים ויזואליים, לאתרי תוכן בעלי דגש על תוכן ומידע. בשנים האחרונות הבינו בוני האתרים כי לקוחות האינטרנט מחפשים מידע איכותי ומדויק. גם גוגל מתגמל אתרי אינטרנט על שילוב מידע איכותי באתרים, וזוהי מגמה חדשה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות. כדי לכתוב תוכן טוב יש צורך באדם המכיר את רזי הכתיבה ואת הדרישות לקידום אתרים בגוגל.

יצירת דפים דינמיים - בעבר, הדפים והגרפיקה היו סטטיים ונטענו מראש למחשב הלקוח. היום פועלים טרנדים חדשים בעיצוב וטעינת דפים. דפי אינטרנט ואלמנטים גרפיים נטענים לפי התקדמות הלקוח בדף ומתקדמים לפי תחומי העניין של הלקוח, ובעצם "זורמים אתו" ויוצרים מעין דיאלוג עם הגולש. מגמה זו עוזרת למפתחים להבין מהי האינפורמציה שמעניינת את רוב הגולשים ואיך ניתן לשפר את אסטרטגיית האתר בעתיד.

דפי נחיתה ממוקדי מטרה - אם פעם אתרים היו כבדים וכללו מאות ואף אלפי דפים, הרי שהיום מקובל כי לצד אתרים אלה, או אף במקומם, יציג הלקוח דף נחיתה בודד. הדף הזה מאונדקס בגוגל והוא כולל מידע "אודות" תמציתי, שירותים והמלצות. על דף הנחיתה להיות רספונסיבי (מותאם למובייל), כך שאנשים יוכלו לדפדף בו מעלה ומטה בקלות, בלי צורך להיכנס ללינקים פנימיים. דף הנחיתה כולל בד"כ גרפיקה נעימה, תוכן מעניין ממוקד מטרה וטופס למילוי פרטים אישיים.

עיצוב וקטורי - עיצוב וקטורי יוצר גרפיקה בעלת יתרונות ברורים על פני העיצוב הסטנדרטי, מבוסס פיקסלים שבד"כ נשמר בפורמטים כגון JPG ו-PNG. עיצוב וקטורי מאפשר לראות מקרוב קטעים מסויימים באיור או תמונה מבלי לפגוע באיכותה. דוגמא לעיצוב וקטורי באתרים ניתן לראות כאשר מוצגת תמונה עם אפשרות להתמקד מקרוב בקטעים ממנה בעזרת זכוכית מגדלת מבלי לפגוע באיכות. כלומר, לא תראו שהתמונה "מתפקסלת".  כמו כן, כשמדובר בתמונות או איורים פשוטים יחסית, נפח הגרפיקה קטן משמעותית לעומת עיצוב מבוסס פיקסלים, בעוד איכות התמונה גבוהה ונשמרת בכל פלטפורמה שבה היא מוצגת.

על טעויות מהם יש להימנע בעת בניית אתר אינטרנט

אז הגעתם להחלטה חשובה – אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט תדמיתי לעסק שלכם. חשוב שתדעו שבניית אתר עשוייה להגדיל את החשיפה לעסק בקרב הציבור הרחב. כדי לקבל חשיפה חיובית לאתר, חשוב להימנע ממספר טעויות בעת בנייתו. הטעויות מהן יש להימנע כוללות בין השאר העתקה של תוכן מכל סוג שהוא מאתרים אחרים או שכפול טקסט בתוך האתר עצמו. עוד חשוב להימנע מבנייה של אתר שהוא משעמם – אתר שהוא שבלוני ואין בו ייחוד. אחת הטעויות הגדולות ביותר בתחום בניית אתרים היא בנייה של אתר שהתוכן בו דליל ואין בו ייצור של עניין, סקרנות וצורך לקרוא עוד. כאשר בונים אתר כדאי קודם כל לחשוב – מה מטרת האתר? האם המטרה היא להשיג עוד לקוחות? האם האתר הוא כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם? או האם בעתיד תרצו למכור דרך האתר את המוצרים שלכם?. כל תשובה תשפיע על האופי של האתר שיהיה לכם.

חייב לבצע אפיון אתר לפני שבונים אותו

אחת הפעולות החשובות ביותר שצריך לעשות כאשר בונים אתר היא לאפיין אותו. אפיון האתר נועד למקד אותו. כאשר אנחנו בונים אתר, אנחנו צריכים לדעת מיהו קהל היעד שאנחנו רוצים למשוך אליו. אתר שהמטרה שלו היא לפנות לאנשים בני עשרים יהיה אתר בעל תוכן שונה מאשר אתר שנועד לפנות לאנשים בני שישים. אפיון קהל היעד הינו צעד חשוב מאוד. חלק חשוב נוסף באפיון האתר הוא אופן מיתוג העסק שלנו. כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו צריכים לדעת למתג אותו לפי התדמית העסקית שאנחנו רוצים. בניית אתר אינטרנט דורשת תכנון רב, וככל שנדע יותר על אופי האתר שאנחנו רוצים - כך הבנייה שלו תהיה איכותית יותר.

התאמת האתר למנוע החיפוש של גוגל

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו בעת בניית אתר אינטרנט היא ההתאמה של התוכן באתר למנוע החיפוש של גוגל. כאשר אנחנו בונים אתר, אנחנו עושים זאת במטרה שכמה שיותר גולשים יכנסו אליו. קידום האתר בגוגל הוא מה שיהפוך אותו לאתר שיש בו תנועה גדולה מאוד של גולשים. כאשר בונים אתר, צריך לשים לב במיוחד לבחירת כותרות העמודים ומילות המפתח בהם הוא יקודם. התאמה של מילות המפתח לתחום העיסוק שלכם תוכל להבטיח את קידום האתר. באופן זה יגבר הסיכוי שהגולשים יגיעו לאתר ויהפכו להיות לקוחות ממשיים של בית העסק שלכם. פעולה נוספת שחשוב לעשות היא לערוך מחקר אודות האתרים של המתחרים שלכם ולהתאים את האתר שלכם למקובל בשוק.

בכתום אנו מבינים שכבעל עסק אתה אדם עסוק ועליך להתמקד בתפעול וקידום העסק שלך, ובצורה הטובה ביותר. כתום קיימת משנת 1998 ומאז פיתחה סל רחב ומגוון של פתרונות אינטרנט המבוססים על הניסיון והמומחיות שלנו בבנייה ובעיצוב מאות אתרי אינטרנט לחברות גדולות וקטנות, לרבות: חנות אינטרנטית / אתרי תדמית / אתרים גדולים / ועוד...

נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ ללא התחייבות עם מומחה מחברת כתום.
זה יהיה צעד ראשון עבורך להבטחת היותך על המפה האינטרנטית בצורה טובה ומטיבה לעסק שלך.

עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה